PÁLENICE ARNIKA BOHEMIA

Kosmetické výrobky a bytová chemie Pardubice

Zrušení výroby bytové kosmetiky

Od června 2017 je výroba bytové chemie, mycích a čistících prostředků zrušena. Výroba vlasové kosmetiky a odlakovačů je zachována v celém rozsahu.

Dezinfekční prostředek

Dezinfekční prostředek

Golden Line je určen pro desinfekci a čištění. Likviduje viry, bakterie a nižší houby. Odstraňuje pachy.

Balení: 1000 ml

Krémový peroxid

Krémový peroxid

- koncentrace 6 %, 9 %, 12 %.

Je určen pro aplikaci do melírovacího prášku, popř. jako aktivátor barvících prostředků na vlasy vždy dle návodu k použití. Krémový peroxid obsahuje stabilizační komplex a složky, které zabraňují nadměrnému vysušování vlasů při procesu jejich zesvětlování nebo barvení. Balení 100 ml a 1000 ml.

Melír Golden Line

Melír Golden Line

Profesionální produkt, určený pro rychlé a bezpečné zesvětlení pramenů vlasů od načervenalých odstínů až do platinova. Obsahuje modrý pigment k zjasnění zesvětlovaných vlasů.

Podle typu balení je určen pro kadeřnické provozy i pro prodej v síti drogerií. Díky jednoduchému použití zvládne jeho aplikaci každá zákaznice i doma. Před použitím se melírovací prášek Golden Line míchá s Krémovým peroxidem Golden Line koncentrace 6%, 9% nebo 12%, podle kvality a síly vlasů.

Melír Golden Line

Melír Golden Line

- sada na dvě použití.

Před použitím se melírovací prášek Golden Line míchá s Krémovým peroxidem Golden Line koncentrace 12%, který je součástí balení.

Obsahuje: 2 x 20g melírovacího prášku, 100 ml krémového peroxidu koncentrace 12% a pár rukavic.